Medewerker in beeld: Dominique

donderdag 6 mei 2021

Dominique bij Teamwerk Zorg

Ons team zit vol met leuke mensen, en het is wel eens tijd dat we ze eens voor gaan stellen, vind je ook niet? Bij deze de eerste van de reeks: Dominique! Zij verteld ons hoe ze bij TeamWerk terecht is gekomen en wat zij doet bij ons.

"Het vakantiewerk beviel zo goed dat ik bij Teamwerk ben blijven werken."

"In mei 2018 ben ik bij Teamwerk komen werken. Via via wist Edwin dat ik bijna klaar was met mijn opleiding en hij vroeg of ik vakantiewerk wilde doen bij Teamwerk zorg. Het vakantiewerk beviel zo goed dat ik bij Teamwerk ben blijven werken.

Ik heb op de verschillende locaties gewerkt en sinds januari 2021 werk ik op de locatie Manege het Blauw Gele Vendel. Voor mij de perfecte plek. Eigen paard Rubio staat hier al een aantal jaar gestald en ik kan op deze manier mijn hobby en werk combineren. Ik vind het super leuk om samen met de kandidaten de pony's van de manege te verzorgen en het terrein te onderhouden."

Kom jij ons team versterken?

Lijkt het jou ook leuk om dagbesteding te hebben en met de paarden te werken? Neem contact met ons op!

Mail ons of bel ons. We helpen je graag.

Naar nieuwsoverzicht